Co warto zobaczyć?

Nie zwlekaj, zobacz co Cię czeka w przepięknej okolicy górskiego rejonu.

Wypożyczalnia rowerów

W ofercie znajduje się wypożyczalnia rowerów! Parking położony jest w idealnym miejscu, na jazdę po ścieżkach rowerowych wokół Gorc. Sam zadecyduj w którą stronę się wybierasz! Wokół Gorc znajduję się wiele ciekawych miejsc a nowa infrastruktura jest przeznaczona na bezpieczne zwiedzanie całego regionu! Ścieżka prowadzi, również bezpośrednio pod Jezioro Czorsztyńskie.

bicycle, meadow, flowers-788733.jpg

Dunajec

Rzeka Dunajec znajduje się 100metrów, od Parkingu Brama w Gorce. Dla osób uprawiających kajakarstwo, jest to idealne miejsce, ponieważ tutaj zaczyna się start od elektrowni wodnej. Kajakarska przygoda, to już coroczna tradycja w naszej miejscowości.

Wyrusz w głąb natury!

Gorce to góry, które mają wiele ukrytych sekretów. Tutaj nie musisz trzymać się wyznaczonej ścieżki jak w Tatrach. Sam decydujesz w która, drogę wybierasz, w które stronę lasu się zapuścisz! Lokalizacja nasza, jest idealna dla osób lubiących długie spacery po łonie natury czy chcących rozpocząć sezon grzybiarski!

Turbacz

Turbacz, jest najwyższym szczytem Gorców, poniżej którego znajduje się również schronisko turystyczne. Zastanawiasz się nad wyjazdem rowerem, bądź pieszą wędrówką? Od Parkingu Brama w Gorce, jest wyznaczona ścieżka, która możesz udać się bezpośrednio na Turbacz. Po drodze spotkasz, również inne ciekawe zabytki min: Kaplice pw. Matki Boskiej Królowej Gorc, Pomnik Partyzancki, Kapliczke na Cyrwusówce oraz miejscowe bacówki! Jeżeli zdecydujecie się na zostanie na noc w schronisku, nie ma problemu! Wystarczy wcześniej poinformować na parkingu i uregulować odpowiednią należność.

Waksmund

Parking zlokalizowany jest w samym centrum wsi Waksmund, pozwala również na uczestnictwo w różnych nabożeństwach, wydarzeniach kulturowych, uroczystościach, które odbywają się na terenie miejscowości.

Jeśli masz pytania związane z parkingiem, zadzwoń do nas!